Kurumsal

choose us
choose us
  • Hakkımızda

    Başta Çit olmak üzere, boyler sektörlerinde de iddalı konuma gelen firmamız, sektörünün en iyisi olma yolunda yatırımlarına devam etmektedir. Bir taraftan arge çalışmalarına ağırlık verip, sektöründe oluşturduğu yeniliklerle farkındalık oluşturup, bir taraftan da ürün kalitesine odaklanmaktadır. İmalattaki bu çalışmaları aksatmadan ve ürüne odaklı konsantrasyonu bozmadan istenilen hedeflere ulaşmak için, ayrı bir satış organizasyonu olarak, APA A.Ş. kurulmuştur. Böylece asıl uzmanlık alanı olan ticari faaliyetini, bir asırlık geçmişinden aldığı tecrübe ile, hem yurt içi ve hem de yurt dışı satışlarına profesyonel olarak odaklanmayı hedeflemektedir.

  • Vizyonumuz

    APA A.Ş.; üretilen tüm ürünlerin, başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye ve Dünya’ya daha profesyonel olarak satışını, en seri ve kolay bir şekliyle yapmayı hedeflemektedir.

  • Misyonumuz

    Çağımızın gereği olarak hızlı, kolay ulaşılabilirlik, tanılabilirlik, süreklilik, istikrarlı ve güvenli iletişim, zamanında, ekonomik ve doğru tedarik politikası ile, etkili satış ve pazarlama faaliyeti için APA A.Ş. büyük rol üstlenmiştir.